Praca - Specjalista ds. Analiz (Pracownia Analiz Sensorycznych)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390334
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Specjalista ds. Analiz (Pracownia Analiz Sensorycznych)
miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Przygotowanie próbek do badań sensorycznych

  • Przeprowadzanie badań sensorycznych, udział w panelu oceniającym

  • Analiza wyników oraz opracowywanie raportów z badań

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (towaroznastwo, technologia żywności, pokrewne) lub średnie kierunkowe (gastronomia)

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze wraz z doświadczeniem bądź wiedzą na temat wykonywania ocen sensorycznych/ analiz sensorycznych

  • Znajomość metod analizy sensorycznej: metoda opisowa prosta, metoda punktowa; norm sensorycznych oraz systemu zarządzania w laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym: B1/B2

  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, rzetelność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Prawo jazdy kategorii B

Przeciwwskazaniem do podjęcia pracy w Pracowni Sensorycznej jest alergia wziewna/pokarmowa, palenie papierosów, wybiórczość pokarmowa, weganizm/wegetarianizm itp.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • ZFŚS (dofinansowanie do wczasów)

  • Platformę Kafeteryjną MyBenefit

  • System Poleceń Pracowniczych

  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Możliwość awansu bądź rozwoju wewnątrz struktur firmy (prowadzimy rekrutacje wewnętrzne)

  • Możliwość zdobycia bardzo dużego praktycznego doświadczenia zawodowego