Praca - Technik / Techniczka Utrzymania Ruchu (o profilu Elektromechanik)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390356
szukaj
Oferta z dnia: 03 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Lotte Wedel Sp. z o.o.
Technik / Techniczka Utrzymania Ruchu (o profilu Elektromechanik)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii oraz regulacji i przezbrojeń

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych

  • Optymalizacja procesów w obszarze BHP, zapewnienia jakości, obsługi operacyjnej i serwisu technicznego

  • Modernizacja maszyn pod kątem zwiększenia produktywności i niezawodności

  • Aktywne uczestnictwo w zakładowych programach rozwojowych

Wymagania:
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:

  • Wykształcenie min.  średnie techniczne (preferowane: elektromechanika, mechatronika)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia SEP grupa G1, kat. E, do lub powyżej 1 kV

  • Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym oraz elektrycznym

  • Znajomość zagadnień diagnostyki technicznej i zasad programu 5S, TPM w zakładzie produkcyjnym

  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie

  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadaniach

  • Zdolności i umiejętności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych FMCG

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
WGRYŹ SIĘ W ZESTAW WARUNKÓW...
dla pracowników:

  • Umowa o pracę na pełen etat, na początku na 3-miesięczny okres próbny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, a w tym:

    • wynagrodzenie zasadnicze

    • premia za realizację wskaźników zespołowych

    • dodatki za pracę w nocy

    • dodatki za pracę w niedzielę

  • Praca w systemie 4-brygadowym także w weekendy

  • Godziny zmian to: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

  • Praca na wyznaczonych zmianach według harmonogramu