Praca - Asystent Serwisu i Kontroli Jakości

szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.
Asystent Serwisu i Kontroli Jakości
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Serwisowanie sprzętu,

  • Testowanie nowych urządzeń,

  • Przygotowywanie urządzeń do wysyłki,

  • Pomoc serwisowa (wsparcie telefoniczne klienta i handlowca),

  • Przyjmowanie dostaw sprzętu,

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy i kultura osobista,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Umiejętność obsługi klienta,

  • Komunikatywność i zdolność do jasnego przekazywania informacji na temat napraw, konserwacji i obsługi maszyn,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

  • Stałe godziny pracy,

  • Zniżki pracownicze.