Praca - Technik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390474
szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Gemini Polska Sp. z o.o.
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Dział Utrzymania Ruchu to miejsce, w którym widzisz się w przyszłości – nie czekaj, aplikuj!

W swojej codziennej pracy możesz liczyć na:

  • Profesjonalny sprzęt mobilny dający dostęp do list przeglądowych, dokumentacji maszyn, historii awarii i magazynu części zamiennych,

  • Oprogramowanie (SCADA) dające możliwość podglądu stanu parku maszynowego z możliwością szybkiej diagnostyki,

  • Nowoczesny i dobrze wyposażony warsztat UR, a w tym narzędzia ręczne oraz diagnostyczne,

  • Możliwość pracy na drukarce 3D,

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Azymutalnej w Gdańsku – z oddalonym o kilkaset metrów przystaniem PKM, przystankiem linii autobusowej, z parkingiem dla aut oraz zadaszonym parkingiem rowerowym,

  • Pracę w zespole profesjonalistów, który się wspiera i stale rozwija.

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym

  • Terminowa realizacja konserwacji zapobiegawczej oraz podejmowanie skutecznych i efektywnych działań naprawczych

  • Budowanie niezawodności parku maszynowego poprzez wdrażanie najlepszych praktyk

  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac

  • Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych, materiałów oraz narzędzi

  • Współpraca z pracownikami magazynu

  • Zespołowa realizacja wspólnych celów

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektryka, elektromechanika, mechanika)

  • 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Dobra znajomości poparta praktyką zagadnień technicznych: mechaniki, pneumatyki, automatyki

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną(czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych, złożeniowych, rysunek techniczny)

  • Dobra organizacja czasu i pracy własnej, determinacja i skuteczność w działaniu

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Profesjonalne nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

  • Otwartość na naukę i dzielenie się wiedzą

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo Jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E1

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz platformami podnośnikowymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalających na prace z dokumentacją maszyn

  • Doświadczenie w diagnostyce systemów automatyki, sterowników PLC i paneli operatorskich

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • W pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Obecność trenera wewnętrznego

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja

Oferta nieaktualna