Praca - Specjalista ds. technicznych (instalacje teletechniczne słaboprądowe)

szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
Specjalista ds. technicznych (instalacje teletechniczne słaboprądowe)
miejsce pracy: Oświęcim /małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PMAB.Kad.1100.44.2024.LS
Zakres obowiązków:

W związku z realizowanymi na terenie Muzeum (150 obiektów, 200 ha) nowymi inwestycjami, przebudowami oraz rozbudowami istniejących instalacji słaboprądowych, dział Inwestycji poszukuje specjalisty ds. technicznych, w ramach jego zadań znajdą się:

  • planowanie i odpowiedzialność za terminową realizację powierzonych zadań w zakresie merytorycznym i terminowym

  • współpraca z projektantami, inspektorami nadzoru, wykonawcami i podwykonawcami,

  • udział w procesie koncepcyjnym i projektowym,

  • udział w procesie realizacji,

  • bieżąca kontrola prac wykonawcy, dbanie o przestrzeganie przez wykonawców standardów pracy i regulaminu Muzeum oraz zapisów umownych

  • odpowiedzialność za odbiór robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapisami umowy (przy współpracy z inspektorami i konsultantami)

  • weryfikacja oraz odbiór dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne) i co najmniej 5 lat stażu pracy lub wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),

  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu kosztorysowego,

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV,

  • odpowiedzialność i obowiązkowość, umiejętność współpracy z zespołem,

  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach branżowych zgodnych z kierunkiem wykonywanych zadań

  • możliwość poszerzenia doświadczenia poprzez współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów wielu branż oraz ekspertów zewnętrznych

  • możliwość poszerzenia doświadczenia o pracę na obiekcie wpisanym do rejestru zabytków

  • pakiet socjalny

Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.

Oferta nieaktualna