Praca - Starszy programista python

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390487
szukaj
Oferta z dnia: 04 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Starszy programista python
miejsce pracy: Wiele Miast/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38874
Wymagania:
na czas określony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • tworzysz i rozwijasz aplikacje webowe w Python dla największego systemu bankowości internetowej w Polsce,

  • analizujesz technicznie projekty na bazie dostarczonej specyfikacji biznesowej,

  • projektujesz i rozwijasz aplikację używaną przez miliony klientów,

  • pracujesz z najnowszymi technologiami i aplikacjami,

  • poznajesz i pracujesz z technologiami chmurowymi i konteneryzacji (Kubernetes, Openshift, Docker, Azure, Google Cloud),

  • współpracujesz z najlepszymi specjalistami na rynku bankowości internetowej,

  • współtworzysz najpopularniejszą - i oczywiście najlepszą ;) - bankowość elektroniczną w Polsce.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz solidne doświadczenie w programowaniu w języku Python (najlepiej około 6+ lat) oraz rozwoju aplikacji webowych,

  • masz doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi i implementacji mikro-usług,

  • znasz technikę DDD,

  • pracujesz w środowisku systemu Linux,

  • korzystasz z systemu kontroli wersji Git lub podobnym,

  • umiesz i lubisz pracować w zespole, ale również niezależnie w trybie zdalnym,

  • znasz angielski na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną,

  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami: Gerrit, Jenkins, Jira, Confluence,

  • masz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum, Kanban itp.).

Oferta nieaktualna