Praca - Kierownik działu przygotowania produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390523
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Kierownik działu przygotowania produkcji
miejsce pracy: Kielce/świętokrzyskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11352
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy działu przygotowania produkcji i kontrola jakości procesów w dziale
  • Zarządzanie pracą zespołu w dziale przygotowania produkcji
  • Nadzorowanie planu produkcji i jego realizacji
  • Nadzór nad urządzeniami pomiarowymi
  • Optymalizacja pracy w dziale przygotowania produkcji
  • Współpraca z innymi działami (np. dział planowania produkcji, dział produkcji)
  • Nadzór oraz wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (np. chemia, zarządzanie produkcją)
  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office
  • Podstawowa znajomość rozporządzeń REACH i CLP
  • Umiejętność obsługi prostych urządzeń pomiarowych (wagi, gęstościomierz, pHmetr)
  • Umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Mile widziana umiejętność obsługi Symfonii
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Komputer oraz telefon służbowy
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego
  • Praca w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną
  • Znakomita atmosfera pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pakiet benefitów,

  • Szkolenia.