Praca - Pracownik w firmie produkującej żarówki

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390526
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Pracownik w firmie produkującej żarówki
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:

„Jeśli posiadasz zdolności techniczne, lubisz majsterkować i masz "smykałkę" do napraw lub masz doświadczenia w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT - mamy dla Ciebie pracę.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn oraz prac magazynowych.

Wymagania:

  • umowa o pracę zawierana jest bezpośrednio z klientem;

  • wynagrodzenie w wysokości 4300 – 6500 brutto w zależności od doświadczenia ((wraz z premiami i dodatkami);

  • oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) oraz umiejętności posługiwania się narzędziami produkcyjnymi;

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • elastyczność zmian - Ty decydujesz czy chcesz pracować w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym;

  • dodatek w wysokości 20% za pracę w systemie 4-brygadowym;

  • nagrody dla pracowników - za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody;

  • program poleceń pracowniczych do 2000 zł za jedną poleconą osobę;

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej;

  • kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę;

  • szansę rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń;

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!