Praca - Operator pras krawędziowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390531
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
Operator pras krawędziowych
miejsce pracy: Czekanów/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • obsługa i programowanie pras krawędziowych, wymiana narzędzi,

  • praca na podstawie rysunku technicznego,

  • wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów,

  • kontrola jakości otrzymywanych detali,

  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie standardów BHP,

  • obsługa komputera oraz drukarek.

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych mile widziane,

  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • znajomość podstawowych narzędzi kontrolno-pomiarowych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • długofalową współpracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,

  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy,

  • możliwość przyuczenia do wykonywania pracy.

Oferta nieaktualna