Praca - Rzemieślnik - Specjalista (Ślusarz) w Zespole Remontowo-Budowlanym (ZRB)

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau
Rzemieślnik - Specjalista (Ślusarz) w Zespole Remontowo-Budowlanym (ZRB)
miejsce pracy: Oświęcim /małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PMAB.Kad.1100.53.2024.LS
Zakres obowiązków:

  • wykonywanie na terenie i w obiektach Muzeum prac ślusarskich związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego np. naprawy zawiasów, rygli, okuć, klamek, szlabanów, bram, ogrodzeń, słupów, poręczy, barier, tablic informacyjnych itp.,

  • wykonywanie różnego rodzaju napraw uprzednio zdemontowanych elementów terenu zewnętrznego i budynków Muzeum, a także maszyn, sprzętu, narzędzi i innych elementów stanowiących wyposażenie Muzeum,

  • wykonywanie nowych elementów potrzebnych jako elementy wyposażenia na terenie i w obiektach Muzeum oraz jako części maszyn, sprzętu, narzędzi itp.,

  • czynności: cięcie i obróbka elementów metalowych narzędziami tnącymi, palnikiem, narzędziami skrawającymi i poprzez szlifowanie, gięcie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, prace spawalnicze (elektroda otulona, MIG, gazowe), wykonywanie prac palnikiem (nie spawanie) np. grzanie papy,

  • wykonywanie drobnych napraw i konserwacji na obiektach budowlanych (np. instalacje wod.-kan., orynnowanie, obróbki blacharskie, pokrycie dachowe),

  • wykonywanie drobnych napraw obiektów architektonicznych,

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych wedle potrzeb,

  • wspomaganie innych rzemieślników zespołu przy wykonywaniu prac,

  • wykonywanie innych prac i czynności zleconych przez zwierzchnika,

  • zabezpieczanie terenu/miejsca prac przed uszkodzeniem,

  • wykonywanie prac transportowych,

  • montaż i demontaż podestów itp. używanych przy pracach,

  • organizacja miejsca pracy,

  • udział w wizjach lokalnych celem określenia zakresu i czasu wykonania prac,

  • wykonywanie prac porządkowych,

  • kierowanie pojazdami i środkami transportu bliskiego wedle posiadanych uprawnień.

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,

  • uprawnienia spawalnicze (elektroda otulona, gazowe, MIG),

  • prawo jazdy kat. B i C,

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych montowanych na pojeździe,

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdnych podnośnikowych – kategoria II WJO,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązkowość,

  • samodzielność,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.

Oferta nieaktualna