Praca - Technik Utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390582
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
Technik Utrzymania ruchu
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie, oraz testy funkcjonalne i akceptacyjne złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy,

  • Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych na podstawie ustaleń umownych w porozumieniu z klientem.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, w mowie i piśmie,

  • Najlepiej kilkuletnie doświadczenie zawodowe,

  • Niezawodny i precyzyjny sposób pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Pewną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

  • Ciekawą i różnorodną dziedzinę działalności z miłymi współpracownikami,

  • Kompleksowe świadczenia socjalne,

  • Kurs języka niemieckiego,

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Mieszkanie/Pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i TV).