Praca - Inżynier ds. chmurowych i devops

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390599
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Inżynier ds. chmurowych i devops
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 37831
Wymagania:
na czas nieokreślony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP,

  • wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,

  • opracowujemy oraz implementujemy zmiany na bazie przygotowanych projektów technicznych,

  • wspieramy w przygotowywaniu wymagań do dostawcy systemu centralnego,

  • współpracujemy z zespołami rozwijającymi aplikacje i systemy Banku w szczególności w obszarze technologii chmurowych,

  • rozwijamy kompetencje chmurowej oraz DevSecOps w zespole,

  • testujemy wytworzone oprogramowanie na podstawie specyfikacji funkcjonalnej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania,

  • masz wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny lub pokrewny),

  • posiadasz wiedzę z zakresu rozwiązań chmurowych i optymalizacji wykorzystania usług w chmurze,

  • posiadasz wiedzę w zakresie projektowania systemów z wykorzystaniem usług chmurowych,

  • znasz praktyki związane ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów,

  • znasz praktyki DevSecOps w szczególności w obszarze CI/CD (mile widziane Azure DevOps),

  • znasz język angielski stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną,

  • jesteś komunikatywny/a i umiesz pracować w zespole.

Oferta nieaktualna