Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
MT Industrietechnik GmbH & Co. KG Niederlassung Leipizg
Elektryk
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska pracy:

Firma MT Industrietechnik GmbH Co. KG poszukuje elektryków (elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej).

Zadania:

  • praca na różnych przemysłowych obiektach i budowach w Niemczech (przemysłówka)

  • układanie kabli

  • podłączanie urządzeń przemysłowych

  • budowa tras kablowych

  • okablowywanie rozdzielnic elektrycznych różnego rodzaju

Wymagania:
Wymagania:

  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)

  • własny samochód będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń na budowie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • profesjonalny zestaw narzędzi

  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy

  • nieopodatkowana dieta (netto) - każdy pracownik otrzymuje dietę w wysokości do 36,00 euro netto za dzień jest płacona za wszystkie dni miesiąca (soboty i niedziele również)

  • umowa o pracę na czas nieokreślony

  • płaca w terminie

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • pełne ubezpieczenie oraz odprowadzane składki i podatki

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld

  • wsparcie polskojęzycznego pracownika

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy.

  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy w miejscu budowy)

  • zakres wynagrodzenia godzinowego: 15,38 € - 18,00 €

  • dieta do 36 euro netto – płatne również w soboty i niedziele (dieta do 1080,00 euro netto miesięcznie)

  • urlop: 25 dni, 30 dni od drugiego roku pracy