Praca - Kierowca / Serwisant Mobilny

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji
Kierowca / Serwisant Mobilny
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Przenoszenie rowerów między lokalizacjami w zależności od potrzeb operacyjnych.

  • Wykonywanie podstawowych prac serwisowych i konserwacyjnych przy rowerach.

  • Monitorowanie stanu technicznego floty i raportowanie ewentualnych usterek.

  • Współpraca z zespołem ds. obsługi klienta w celu zapewnienia doskonałej jakości usług.

Wymagania:
Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność obsługi narzędzi podstawowych do naprawy rowerów.

  • Zdolności komunikacyjne i gotowość do pracy w zespole.

  • Sprawność fizyczna do przenoszenia rowerów w różnych warunkach.

  • Pozytywne podejście i zaangażowanie w pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa zlecenie, praca zmianowa 6-14, 14-22, 22-6, elastyczny grafik.

  • Benefity: darmowe przejazdy, owoce w środę, pizza, śniadania, dostęp do kafeterii po 3 miesiącach.