Praca - Elektryk przemysłowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390626
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
Elektryk przemysłowy
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, prac konserwacyjnych i serwisowych na obiektach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach, dla działu elektronicznego/technicznego oraz w szerokiej gamie systemów w celu zapewnienia ciągłości prac maszyn

  • Rozwiązywanie problemów, usuwanie awarii oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Okablowanie wszelkich instalacji elektrycznych

  • Montaż tras kablowych i sprzętu

  • Uruchomienia i konfiguracja systemów mechatronicznych

  • Prowadzenie działań wspierających w obszarze utrzymania ruchu

  • Pomiary i analizy instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie na kierunku elektryk / inżynier mechatronik / technik energetyki lub elektroniki przemysłowej

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość zagadnień związanych z technologią sterowania i PLC oraz Siemens S7 będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość oprogramowania E-Plan 5 i wyższych

  • Uprawnienia do obsługi różnego napięcia wraz z dokumentacją potwierdzającą

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kategorii B i własne auto będą dodatkowym atutem

  • Pracujesz w sposób zorganizowany, nastawiony na jakość i wyniki oraz cechuje Cię umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego oraz klasy podatkowej

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Brak „zeitkonta”- za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie

  • Ubrania robocze

  • Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora