Praca - Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390633
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. ARiMR/DEPiRZ/31/24
Zakres obowiązków:

Stanowisko pracy ds. analiz i projektowania systemu IRZ

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Wymagania:
Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie wymagań biznesowych w zakresie modyfikacji i rozbudowy systemu IRZ;

  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej w zakresie budowy i rozwoju systemu informatycznego IRZ;

  • Udział w testach odbiorowych nowych i modyfikowanych funkcjonalności systemu IRZ;

  • Analiza statystyczna danych w zakresie IRZ, przygotowywanie zestawień i tworzenie raportów na potrzeby Agencji i instytucji zewnętrznych;

  • Opracowanie / aktualizacja procedur / instrukcji i niezbędnych analiz na potrzeby realizacji zadań DEPiRZ w obszarze IRZ;

  • Przygotowywanie instrukcji i wytycznych dla pracowników oddziałów regionalnych / biur powiatowych ARiMR oraz innych uzytkowników systemu informatycznego IRZ.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne, rolnicze, informatyczne i pokrewne;

  • Co najmniej dwuletni staż pracy;

  • Znajomość zadań realizowanych przez ARiMR szczególnie przez Departament Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt;

  • Znajomość zagadnień związanych z procesem budowy lub modyfikacji systemów informatycznych (definiowanie wymagań, testy odbiorowe);

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel, Access).

Wymagania pożądane:

  • Umiejętności analityczne oraz doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań i raportów;

  • Znajomość SQL i umiejętność tworzenia zapytań w bazach danych Oracle i Postgres;

  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy;

  • Znajomość przepisów prawa wspólnotowego i krajowego w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz Wspólnej Polityki Rolnej.

Oferta nieaktualna