Praca - Monter / Monterka / Konserwator / Konserwatorka w Dziale Elektrycznym

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
Monter / Monterka / Konserwator / Konserwatorka w Dziale Elektrycznym
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zakres czynności:

  • prowadzenie bieżących i okresowych przeglądów urządzeń, aparatów i instalacji elektrycznej zgodnie z instrukcjami eksploatacji i rocznymi harmonogramami zadań;

  • naprawa sprzętu AGD będącego na wyposażeniu Zamku Królewskiego;

  • naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych;

  • prace warsztatowe związane z bieżącą eksploatacją aparatów i urządzeń elektrycznych;

  • praca w systemie zmianowym jako osoba na dyżurze elektrycznym na terenie Zamku Królewskiego.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 20 k V;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 8 lat;

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m;

  • znajomość obsługi komputera;

  • samodzielność, uczciwość, wysoka kultura osobista;

  • dyspozycyjność – praca zmianowa;

  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowę o pracę (pełny etat) w renomowanej instytucji;

  • ubranie robocze i ochronne;

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie
    do wczasów pod gruszą, dopłata do kart sportowych);

  • prywatną opiekę zdrowotną;

  • miłą atmosferę pracy;

  • legitymację, która uprawnia do darmowych wstępów do muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys/CV;

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.

Oferta nieaktualna