Praca - Mechanik Maszyn

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
JTI Polska Sp. z o.o.
Mechanik Maszyn
miejsce pracy: Stary Gostków/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 93153
Zakres obowiązków:
Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Wymagania:
Czym będziesz się zajmować?

  • Przeglądem maszyn

  • Przygotowaniem, przezbrojeniem, regulacją oraz rozruchem gniazda produkcyjnego

  • Utrzymaniem i monitorowaniem pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności

  • Kontrolą parametrów procesu, ich analizą oraz raportowaniem koordynatorowi

  • Prowadzeniem dokumentacji procesowej i maszynowej

  • Dbaniem o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • Regeneracją podzespołów maszyn

  • Stosowaniem się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Będzie Ci łatwiej, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane mechaniczne, elektryczne) i potrafisz czytać dokumentację techniczno-ruchową (schematy techniczne)

  • Doświadczenia na stanowisku Mechanika w środowisku produkcyjnym

  • Znasz zagadnienia z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, pneumatyki oraz hydrauliki

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • Umiejętność instalacji maszyn na linii produkcyjnej - mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku Kaizen i 5S - mile widziane

  • Podstawową znajomość systemu SAP - dodatkowy atut

  • Podstawową znajomość MS Office - mile widziana

  • Lubisz i potrafisz pracować w zespole, jesteś odpowiedzialny, dokładny i precyzyjny

  • Jesteś otwarty na pracę w systemie 4-brygadowym (6:00-18:00, 18:00-6:00)