Praca - Product Engineer / Inżynier produktu

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Drabpol sp. jawna
Product Engineer / Inżynier produktu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów/usług do sprzedaży

  • Sprzedaż urządzeń przez Serwisy Partnerskie i Serwis „Drabpol”

  • Analiza rynku i produktów

  • Opracowanie dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie materiałów dla działu handlowego i działu szkoleń

  • Wsparcie działań handlowych

  • Szkolenia serwisowe

  • Obsługa techniczna targów

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i ich aktualizacja

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Zmysł techniczny z podstawami elektrotechniki

  • Doświadczenie w zakresie tachografów

  • Głód wiedzy

  • Znajomość elementów marketingu

  • Dobra znajomość języka angielskiego /w mowie i w piśmie/

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • Mile widzialne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o silnej pozycji na rynku

  • Rynkowe wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Poznanie najnowszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej,

  • Parking na wyłączność pracowników firmy

  • Możliwość decydowania o przebiegu własnej kariery i rozwoju

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Niekorporacyjną kulturę pracy

  • Udział w konferencjach i wystąpieniach

  • Uczymy się od siebie nawzajem i tworzymy przyjazną atmosferę pracy

  • Uwielbiamy nowe wyzwania i projekty

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień