Praca - Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
KRAKBAU S.A.
Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym

  • ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Brygadzistą

Wymagania:
Wymagania

  • bardzo dobra kondycja fizyczna

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano - montażowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • atrakcyjne zatrudnienie

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • regularne zjazdy do Polski

  • opieka polskich kierowników

  • dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • szkolenia zawodowe

  • możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym