Praca - Inżynier Wsparcia Technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
IGE+XAO Polska sp. z o.o.
Inżynier Wsparcia Technicznego
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:

Poszukujemy zorientowanego na karierę inżyniera elektrotechnika/energetyka, który wzmocni nasz zespół After Sales w Krakowie, skąd obsługujemy klientów w Polsce i w Europie Środkowowschodniej. Gwarantujemy szeroki zakres intensywnych szkoleń wdrożeniowych, które są prowadzone przez naszych doświadczonych ekspertów.

  • Zapewnienie wsparcia technicznego naszym klientom w zakresie wdrożenia oprogramowania

  • Proaktywna pomoc w zakresie wsparcia technicznego produktów ETAP/Caneco, prezentacji technicznych i szkoleń produktowych

  • Wsparcie działań rozwojowych ETAP/Caneco, w tym wsparcie produktu, testowanie oprogramowania i inne powiązane zadania

  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej.

  • Uczestniczenie w wiodących wydarzeniach branżowych (targi, seminaria)

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Idealny kandydat powinien posiadać gruntowną wiedzę na temat obliczeń sieciowych i projektowania instalacji elektrotechnicznych

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnika/energetyka

  • Znajomość programów do obliczeń i wymiarowania

  • Trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży inżynierskiej/projektowej

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolności pedagogiczne (łatwość przekazywania wiedzy)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Ważne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania: Power Factory, Caneco/ ETAP, itp.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Intensywne szkolenia wdrożeniowe (Caneco/ETAP)

  • Stabilną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się zespole, z możliwością wdrażania własnej wiedzy

  • Różnorodne zadania i obsługę interesujących klientów

  • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach i ciekawe perspektywy rozwoju kariery

  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczny czas pracy

  • Pozytywną i otwartą atmosferę pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty multisportowe, imprezy integracyjne

  • Udział w innowacyjnej międzynarodowej grupie