Praca - Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2390700
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
JTI Polska Sp. z o.o.
Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki
miejsce pracy: Stary Gostków/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 93075
Zakres obowiązków:
Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Wymagania:
Czym będziesz się zajmować?

  • Udziałem w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

  • Nadzorowaniem linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej

  • Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy i zadań jakościowych

  • Współpracą z Mechanikami podczas napraw, konserwacji maszyn, kalibracji sprzętu

  • Dbaniem o utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych i czystość stanowiska pracy - zgodnie ze specyfikacjami i odpowiednimi procedurami kontroli

  • Informowaniem przełożonego o zaistniałych problemach

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Będzie Ci łatwiej, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Znajomość mechanizmów automatyki procesowej – układów regulacji automatycznej, układów napędowych, pomiarowych, pętli prądowych

  • Znajomość analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemach SCADA – preferowany Siemens S7 1200/1500 WinCC

  • Znajomość sieci przemysłowych – Profibus DP i Ethernet

  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki

  • Znajomość baz danych SQL – mile widziana

  • Podstawową znajomość obsługi komputera (MS office, excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zorientowanie na cel i wyniki oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobre zdolności analityczne

  • Precyzję i dokładność w wykonywaniu zadań manualnych

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6:00-18:00; 18:00-6:00)