Praca - Architekt systemów informatycznych (w projekcie wdrażania EAM)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2390707
szukaj
Oferta z dnia: 05 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Architekt systemów informatycznych (w projekcie wdrażania EAM)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. WZ/IST/22/04/24
Zakres obowiązków:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • planowanie rozwoju architektury i szczegółowych rozwiązań systemów informatycznych klasy Enterprise Asset Management,

  • udział w opracowywaniu specyfikacji biznesowych i technicznych systemów informatycznych klasy Enterprise Asset Management,

  • udział w rozwiązywaniu koncepcyjnym błędów i incydentów w systemach klasy Enterprise Asset Management,

  • prowadzenie w trakcie pilotażu szkoleń dla użytkowników biznesowych narzędzia klasy Enterprise Asset Management,

  • udział we wdrażaniu w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozwiązań systemowych klasy Enterprise Asset Management,

  • udział w pracach zespołów zadaniowych, grup roboczych i komisji.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,

  • co najmniej 3 lata pracy na stanowiskach związanych z wdrażaniem systemów informatycznych,​

  • praktyczna znajomość systemu informatycznego IBM MAXIMO lub równoważnego klasy Enterprise Asset Management,

  • wiedza zawodowa z zakresu architektury IT,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport

Oferta nieaktualna