Praca - Pomocnik drukarza (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391008
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Pomocnik drukarza (k/m)
miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OMaOQAW
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • kompletowanie narzędzi i oprzyrządowania niezbędnych do realizacji kolejnych zleceń na maszynie,

  • wykonywanie czynności pomocniczych związanych z przygotowaniem maszyny do druku oraz drukowaniem,

  • dbanie o czystość maszyn,

  • zabezpieczanie materiałów do druku po skończonym zleceniu.

Wymagania:

Wymagania:

  • otwartość do poznania procesu produkcyjnego oraz nauki obowiązków na stanowisku,

  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • stawkę godzinową w wysokości 30 zł/h brutto,

  • pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.