Praca - Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych
miejsce pracy: Jasin/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen i ofert w zakresie branży sanitarnej;

  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót;

  • weryfikacja projektów, koordynacja projektowa;

  • optymalizacje rozwiązań technicznych, projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości;

  • udział w spotkaniach techniczno-handlowych z Inwestorem;

  • negocjowanie kontraktów z podwykonawcami;

  • przygotowywanie załączników technicznych do umów z kontrahentami.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;

  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów/wycen robót branży robót sanitarnych;

  • dyspozycyjność, samodzielność w działaniu;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.