Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391032
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 4081
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Montaż elementów okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych
  • Praca manualna, w dużej mierze siedząca
  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia  jedynie chęci i motywacji do pracy
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h od poniedziałku do piątku na trzy zmiany
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Atrakcyjna lokalizacja – Gliwice, ul. Bojkowska
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 20%
  • Dofinansowanie posiłków w kwocie 11 zł/dzień
  • Premia za polecenie kandydata do pracy – system poleceń!
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

Oferta nieaktualna