Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391088
szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn
miejsce pracy: Leszno (pow. warszawski zachodni, gm. Leszno), Leszno/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10098
Zakres obowiązków:

Lokalizacja: Leszno k. Błonia (woj. mazowieckie, pow. warszawski zachodni)

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych przy pomocy komputera
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Tworzenie raportów produkcyjnych
  • Usuwanie drobnych usterek
  • Kontakt z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Doświadczenie w pracy jako operator maszyn (niezależnie od branży)
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Sumienność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 5500 do 7000 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia 10-15%
  • Wolne weekendy
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Praca w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasach:

    Płock – Łąck – Gąbin – Sanniki – Iłów – Giżyce – Sochaczew –

    Kampinos – Leszno
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Jeśli uzbiera się grupa osób z danej lokalizacji zostanie zorganizowany bezpłatny transport pracowniczy.

Kontakt: 696 078 620, 604 054 523

Oferta dotyczy pracy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Oferta nieaktualna