Praca - Elektromechanik (k/m/d)

szukaj
Oferta z dnia: 06 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Adecco Personalsdienstleistungen GmbH
Elektromechanik (k/m/d)
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

Jesteś doświadczonym Elektrykiem z Polski i szukasz nowych możliwości zawodowych w Niemczech?

Oferujemy Ci szansę wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji w nowym środowisku oraz wspieramy Cię w rozwoju zawodowym.

Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji Elektryków z Polski do Niemiec.

W chwili obecnej poszukujemy zaangażowanych Elektryków, gotowych do pracy w niemieckich firmach i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Twoje obowiązki:

  • Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych i systemów

  • Przeprowadzanie inspekcji i testów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i funkcjonalności instalacji elektrycznych

  • Naprawa usterek i awarii

  • Zachowanie odpowiednich przepisów i standardów bezpieczeństwa

Wymagania:
Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone wykształcenie jako Elektryk lub równoważne kwalifikacje

  • Kilka lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie elektrotechniki

  • Znajomość niemieckich norm i przepisów będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności zespołowe, niezawodność i inicjatywa

  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, ale nie jest wymagana

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i korzyści

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i integracji w Niemczech

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Przyjazne i zmotywowane środowisko pracy, które Cię wspiera i motywuje

Jeśli jesteś zainteresowany nowym wyzwaniem zawodowym i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne, w tym CV, świadectwa i referencje. Czekamy na spotkanie z Tobą i na wspólne osiągnięcie Twoich zawodowych celów.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej interesującej możliwości i rozpocząć karierę jako Elektryk w Niemczech.