Praca - Operator laminowania i cięcia

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391512
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator laminowania i cięcia
miejsce pracy: Nowy Dwór (pow. szydłowiecki, gm. Jastrząb), Nowy Dwór Mazowieci/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11134
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny laminującej folię (laminarki)
  • Nadzór nad procesem laminowania i cięcia folii
  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
  • Konfigurowanie maszyny i monitorowanie wszystkich parametrów
  • Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej
  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości maszyny oraz stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, od 5000 zł brutto
  • Stałe premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

  • Zdolności organizacyjne

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferta nieaktualna