Praca - Operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391514
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator produkcji
miejsce pracy: Kłodzko/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10801
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Obsługa linii i pieca

  • Wykładanie i pakowanie katalizatorów

  • Kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (zawodowe)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatek za pracę zmianową

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Opieka medyczna Lux Med

  • Dofinansowanie obiadów, przekąsek

  • Kursy języka angielskiego

  • Karta sportowa OK system/ bilety do kina

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​.,

  • stabilne miejsce pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.