Praca - Lider zmiany utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391554
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Lider zmiany utrzymania ruchu
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11431
Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy bieżącej naprawie maszyn i urządzeń
  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii
  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń
  • Zarządzenie podległym zespołem

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie – mechatronika, elektrotechnika, elektromechanika bądź pokrewne
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku – min. rok
  • Znajomość budowy i działania maszyn, szczególnie układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego
  • Umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinasowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).