Praca - Monter wentylacji, instalacji chłodniczych, klimatyzacji

szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Hentrich Personaldienstleistungen GmbH
Monter wentylacji, instalacji chłodniczych, klimatyzacji
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Potrzebujemy twojej pomocy przy:

  • Montażu, oddawaniu do użytku, serwisie, przeglądach technicznych instalacji wentylacyjnych

  • Tworzeniu kanałów wentylacyjnych

  • Serwisie i kontroli klap przeciwpożarowych

  • Instalacji, konserwacji, serwisie i przeglądach technicznych systemów VRV / VRF Multi-Split

  • Instalacji, konserwacji, serwisie i przeglądach technicznych centrów chłodniczych i różnego rodzaju obwodów chłodniczych (różne systemy chłodnicze)

Wymagania:
Nasz idealny pracownik powinien posiadać:

  • Dyplom potwierdzający zawód jako monter wentylacji, klimatyzacji bądź instalacji chłodniczych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (wystarczy ze jedna osoba w teamie mówi w j.niemieckim tak aby dogadać się na budowie)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa na stale

  • Auto służbowe z karta paliwowa również na zjazdy do Polski (koszty wszystkich napraw, serwisów, paliwa itd. są po stronie pracodawcy)

  • Wynagrodzenie do 17€ brutto/h plus do 7€ diety netto do każdej godziny

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek

  • Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Do 30 dni urlopu

  • Wysokiej jakości narzędzia

  • Odzież robocza