Praca - Analityk Biznesowo-Systemowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391567
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Analityk Biznesowo-Systemowy
miejsce pracy: Warszawa, ul. Adama Branickiego 13/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • praca w projektach zarządzanych zwinnie,

  • analiza potrzeb klienta,

  • analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,

  • zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań,

  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym,

  • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),

  • tworzenie dokumentacji analitycznej,

  • analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • min. 3 lata doświadczenia w analizie,

  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość relacyjnych baz danych (ERD, SQL),

  • znajomość projektowania webserwisów, XML,

  • komunikatywność, samodzielność,

  • zorientowanie na cel, abstrakcyjne myślenie,

  • mile widziana znajomość branży finansowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Praca w największej spółce IT

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kurs języka angielskiego

  • Szkolenia