Praca - Mechanik - Serwisant rowerowy

szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Aktiv Sport
Mechanik - Serwisant rowerowy
miejsce pracy: Warszawa, Wilanów/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiedzialny za:

  • naprawę wszelkich typów rowerów w tym: zaplatanie i budowa kół, odpowietrzanie hamulców, serwis piast wielobiegowych

  • obsługę klientów przy okazji zapytań serwisowych

  • przegląd i diagnostyka rowerów elektrycznych (Bosch, Bafang, Brose)

  • za bieżące zamówienia części do serwisu w systemie B2B

  • układanie grafiku serwisowego

  • realizację celów serwisowych

  • obsługę systemu serwisowego BIKESERVICE APP.

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika/serwisanta rowerowego

  • doświadczenie na stanowisku serwisanta narciarskiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość branży rowerowej w tym części i podzespołów

  • punktualność, sumienność i rzetelność w codziennym wykonywaniu zadań

  • nienaganna aparycja i schludny wygląd

  • znajomość serwisu rowerów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

W serwisie pracujemy na aplikacji Bike Service App, która pozawala na zoptymalizowanie działań serwisu rowerowego.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • pensja stała + premia lub % od wykonanych czynności serwisowych - do uzgodnienia

  • praca na pełen etat (umowa o pracę na czas nieokreślony)

  • 38 dni urlopu w roku

  • dostęp do Akademii Trek University, szkolenia online.

  • możliwość rozwoju i awansu w firmie

  • interesujące szkolenia związane z branżą narciarską i rowerową ( Bosch, Bafang, testy narciarskie i akademia wiedzy Rossignol )

  • wyjazdy firmowe i testy sprzętu

  • praca na Wilanowie

Oferta nieaktualna