Praca - Operator maszyn i urządzeń

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391604
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Florian Centrum Sp. z o.o.
Operator maszyn i urządzeń
miejsce pracy: Kutno/łódzkie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • kontrola procesu produkcyjnego

  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń

  • produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym

  • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów

  • zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac

  • wykonywanie innych prac i poleceń przełożonego wynikających ze stosunku pracy

  • przestrzeganie obowiązującego czasu pracy i efektywne jego wykorzystanie dla celów służbowych

  • dbanie o zachowanie Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej

  • znajomość przepisów, instrukcji, zarządzeń dotyczących własnego odcinka pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie

  • umiejętność obsługi pras krawędziowych i maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilną pracę

  • miłą atmosferę pracy

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę