Praca - Process Development Team Lider

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391606
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
FORTACO JL Sp. z o.o.
Process Development Team Lider
miejsce pracy: Janów Lubelski/lubelskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków obejmuje następujące zadania:

  • Nadzór nad procesem projektowania i uruchamiania procesu wytwarzania konstrukcji spawanych zgodnie z Lean Manufacturing i wymogami klienta,

  • Definiowanie oraz nadzór nad tworzeniem dokumentacji produkcyjnej na etapie NPI oraz w trakcie produkcji,

  • Kierowanie procesem ciągłego doskonalenia w obszarze produkcji ,

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • Automatyzacja procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych.

Wymagania:
Aby móc skutecznie realizować zadania wymagane jest:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w obszarze produkcji konstrukcji spawanych - mile widziane,

  • Minimum 2 lata doświadczenie w tworzeniu i koordynowaniu pracy zespołu NPI,

  • Minimum 2 lata doświadczenie w projektowaniu, uruchamianiu oraz optymalizacji procesu, wytwarzania konstrukcji spawanych zgodnie z Lean Manufacturing

  • Znajomość i praca w systemach: CAD, SAP,

  • Znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem i lakierowania,

  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność delegowania zadań i monitorowanie postępów prac zespołu,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W Fortaco pracujemy w międzynarodowym środowisku z nowoczesnymi narzędziami. Oferujemy korzyści takie jak:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia techniczne, kursy językowe),

  • Dużą samodzielność przy podejmowaniu decyzji, możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premią,

  • Płatną 45 minutową przerwę,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym karnety na basen, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków itp.,

  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW płatne przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób dojeżdżających powyżej 30 km,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Termin składania podań do 30.06.2024

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.