Praca - Inżynier nowych technologii

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2391617
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
Inżynier nowych technologii
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • dobór, konfiguracja oraz instalacja urządzeń do automatycznej identyfikacji obiektów, w tym systemy kodów kreskowych, systemy wizyjne, RFID, wymiarowania itp

  • konfiguracja i wsparcie w obsłudze drukarek etykiet, drukarek kart

  • planowanie i realizacja projektów

  • współpraca z działami IT i utrzymania ruchu klientów

  • udział w spotkaniach biznesowych i szkoleniach, zarówno w Polsce jak i za granicą

  • odpowiedzialność za wsparcie merytoryczne projektów, przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla klientów

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • wielozadaniowość

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, również z zakresu presales

  • znajomość branży auto ID w tym systemy RFID, wizyjne, skanery i drukarki kodów kreskowych i QR

  • znajomość sieci WiFi, infrastruktur teleinformatycznych, systemów CCTV

  • ogólna znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, elektroniki, systemów operacyjnych

Szukamy ludzi kreatywnych, posiadających zdolności i chęci do rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nieszablonowych rozwiązań technicznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość poznawania nowych technologii

  • możliwość rozwoju w zakresie prowadzenia projektów

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem dużych, ciekawych przedsiębiorstw

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz premie uzyskiwane według wyników pracy

  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę

  • bogaty pakiet benefitów (karta Multi-Sport, opieka Enel-Med., ubezpieczenie grupowe)