Praca - Konsultant SAP HCM

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391633
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant SAP HCM
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • Współpraca z działem operacyjnym, klientami i zespołami technicznymi

  • Udział w warsztatach wewnętrznych i u klientów

  • Współpraca przy obsłudze dużych i małych projektów oraz przy wdrażaniu odpowiednich wymagań prawnych

  • Dostosowywanie funkcjonalności biznesowych w modułach SAP HR (płace, administracja personelem, zarządzanie czasem, księgowość, zarządzanie podróżami, interfejsy, zarządzanie organizacją)

  • Rozwój w środowisku SAP HR/HCM (Human Capital Management) z wykorzystaniem różnych technologii takich jak ABAP, Web Dynpro, Floor Plan Manager, Web Services, SAP Fiori, UI5

  • Projektowanie i specyfikacja projektów rozwojowych ABAP w ścisłej współpracy z administratorami modułów SAP oraz działem lub klientem

  • Analiza i korekta błędów oraz optymalizacja i rozbudowa istniejącego oprogramowania

  • Przygotowanie dokumentacji (techniczne instrukcje obsługi, dokumenty szkoleniowe, koncepcje wdrożeniowe)

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w SAP HCM (minimum 5 lat) – OM, PA, PT, PY

  • Dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (obiektowego) lub dostosowywaniu (SAP)

  • Bardzo dobra znajomość programowania w językach obiektowych (najlepiej ABAP)

  • Doświadczenie w HTML5 i JavaScript będzie zaletą

  • Silna orientacja na klienta i praca zespołowa

  • Elastyczność w pracy w wielokulturowych zespołach

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, wysoka inicjatywa własna i chęć uczenia się

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji (różnorodne, ciekawe projekty z szeroką gamą technologii i narzędzi)

  • Elastyczność w organizacji pracy (praca hybrydowa lub w pełni zdalna, kultura home office jest w naszym DNA)

  • Nowoczesne i dogodnie zlokalizowane biura we Wrocławiu i Warszawie

  • Wsparcie partnera onboardingowego, dzięki któremu od pierwszego dnia poczujesz się komfortowo w naszej firmie

  • Bogaty pakiet ubezpieczeń medycznych realizowany we współpracy z największym dostawcą usług medycznych w Polsce

  • Pakiet ubezpieczeń na życie

  • Karta Multisport

  • Wyposażenie miejsca pracy umożliwiające organizację domowego biura (np. krzesło, biurko, dodatkowy monitor, zestaw słuchawkowy itp.)

  • Nieograniczony dostęp do platformy z kursami od wielu partnerów zewnętrznych zapewniających najlepsze doświadczenia uczącym się (np. LinkedIn Learning, Udemy)

  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych

  • Kursy i certyfikaty (Microsoft, SAP, ServiceNow, AWS, Google, Dell Technologies, IBM, Microfocus, Salesforce, Red Hat, VMware, Workday)

  • Program Poleceń Pracowników – premia finansowa dla osoby polecającej za skuteczną rekomendację kandydata

  • Program Uznania Pracowników – punkty przyznawane przez współpracowników wyróżnionym pracownikom (z możliwością wymiany na nagrody)

  • Program Pomocy Pracownikom (całodobowe wsparcie pracowników i ich rodzin w trudnych sytuacjach życiowych)

  • możliwość wzięcia udziału w licznych wydarzeniach o charakterze charytatywnym i ekologicznym organizowanych przez nasz Zespół CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

  • Aktywności:  wycieczki, wydarzenia sportowe i wellness, zniżki na wydarzenia kulturalne

Oferta nieaktualna