Praca - Monter

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391636
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Monter
miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2531
Zakres obowiązków:

 Zadania:

  • Montaż urządzeń napędowych według określonych instrukcji
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane kierunki techniczne z zakresu elektryki, elektromontażu)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • System premiowy związany z realizacją nałożonych planów produkcyjnych
  • Bonusy finansowe np. nagrody roczne
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, abonament w centrum medycznym Medicover, ubezpieczenie grupowe)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie 8000 - 15000 zł w zależności od umowy i stanowiska

  • podjęcie pracy ”od zaraz”

  • stabilność zatrudnienia przez cały rok

  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie naszej firmy oraz w delegacji na kwaterach

  • nielimitowany dostęp do internetu

  • możliwość rozwoju osobistego