Praca - Operator maszyn i urządzeń

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391638
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn i urządzeń
miejsce pracy: ŁASK/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11205
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni)
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Analizowanie przyczyn usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziane z obszaru mechaniki, elektryki i/lub elektroniki)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic mile widziane
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Praca w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.