Praca - Manager Produktu Schuitemaker & Veenhuis

szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Agrihandler Sp. z o.o.
Manager Produktu Schuitemaker & Veenhuis
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Cała Polska

Ogólna odpowiedzialność:

Merytoryczne wsparcie procesów sprzedaży przyczep samozbierających SCHUITEMAKER oraz wozów asenizacyjnych VEENHUIS na terenie Polski oraz rozwój sprzedaży tej grupy produktów z wykorzystaniem sieci dealerskiej.

Obowiązki obejmują w szczególności

  • Budowanie wizerunku produktów na rynku polski

  • Udział w spotkaniach z klientami, jako wsparcie eksperckie podczas rozmów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie i prowadzenie demonstracji u klientów oraz dla zespołów sprzedaży dealerów.

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla zespołów sprzedaży dealerów.

  • Analiza rynku maszyn rolniczych oraz znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem produktów.

  • Udział w tworzeniu technicznych dokumentów sprzedażowych takich jak broszury, specyfikacje, prezentacje, arkusze danych itp.

  • Współpraca z Działem Marketingu w przegotowywaniu materiałów marketingowych

  • Monitorowanie i rozumienie trendów rynkowych / konkurencji dla oferowanych produktów

  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów – identyfikacja, analiza i wsparcie techniczne w procesie sprzedaży, uruchomienia maszyny i serwisu.

  • Przekazywanie informacji technicznych do Działu Wsparcia Technicznego, służące efektywniejszemu rozwiązywaniu problemów serwisowych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, rolnictwo

  • Wiedza w zakresie technologii produkcji rolniczej i wykorzystania maszyn rolniczych

  • Doświadczenie w praktycznym zastosowaniu przyczep samozbierających oraz wozów asenizacyjnych.

  • Znajomość najlepszych praktyk przygotowania prezentacji
    i demonstracji produktów.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, obejmujące przekazywanie złożonych aspektów technicznych odbiorcom nieznającym się na technologii

  • Dobre umiejętności interpersonalne

  • Znajomość technik sprzedażowych, w tym prezentacji przewag produktu prowadzących do zawarcia transakcji.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację z dostawcami

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Motywacyjny pakiet wynagradzania

  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych