Praca - Inżynier Projektu (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Inżynier Projektu (m/k)
miejsce pracy: Nysa/opolskie
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych zorientowanych na rozbudowę i modernizację linii produkcyjnych;

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej z uwzględnieniem kluczowych koncepcji i budżetów;

  • Podejmowanie działań administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwoleń;

  • Sprawowanie kontroli nad wyznaczonym budżetem, rozliczanie wykonawców i zatwierdzanie faktur;

  • Analiza ofert u dostawców i przygotowywanie zamówień;

  • Współpraca z dostawcami i nadzorowanie ich pracy;

  • Bieżąca kontrola realizacji i koordynowanie działań zespołu projektowego w trakcie trwania projektu;

  • Uczestnictwo w odbiorze maszyn oraz całych linii produkcyjnych;

  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego i jakości wywarzanych produktów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym (preferowana branża spożywcza);

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym;

  • Znajomość technik i narzędzi z zakresu zarządzania projektami;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Znajomość programu CAD lub podobnych;

  • Analityczne myślenie, inicjatywa w działaniu i proaktywne podejście;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Udział w ciekawych projektach technologicznych nastawionych na rozwój organizacji;

  • Swoboda w działaniu i podejmowaniu decyzji istotnych z punktu widzenia projektu;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Karta sportowa;

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.