Praca - Tokarz / Frezer

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391653
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ATT Sp. z o.o.
Tokarz / Frezer
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki

  • samodzielne wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną

  • praca na tokarkach i frezarkach manualnych

  • bieżąca kontrola jakościowa wykonywanych części

  • dbałość o stanowisko pracy oraz maszyn

  • terminowe wykonywanie zadań

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenia w obsłudze maszyn manualnych tokarek i frezarek

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • wsparcie kierownika działu i atmosferę współpracy