Praca - Specjalista / Specjalistka ds. inżynierii przemysłowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391829
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Specjalista / Specjalistka ds. inżynierii przemysłowej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie i realizacja  projektów inwestycyjnych w ramach Jednostki Biznesowej API, ściśle współpracując z pozostałymi departamentami ZF Polpharma

  • Realizacja, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem, zadań inwestycyjnych polegających m.in na wdrożeniu nowych instalacji technologicznych i urządzeń produkcyjnych oraz procesów rozblokowania wąskich gardeł produkcyjnych

  • Opracowywanie szczegółowych założeń i wytycznych oraz koordynowanie realizacji nowych wdrożeń i modernizacji instalacji technologicznych dla wszystkich branż inżynieryjnych

  • Przygotowanie studium wykonalności i dokumentacji koncepcyjnej wspierającej JB API w procesie podejmowania decyzji co do realizacji nowych inwestycji, projektów i wdrożeń

  • Opracowywanie propozycji rozwiązań dla skomplikowanych problemów technicznych w JB API

  • Rozwijanie najlepszych praktyk i standardów inżynieryjnych

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej w zakresie mniejszych projektów technologicznych

  • Zapewnianie wiedzy w dziedzinie technicznych aspektów produkcji API

  • Wspieranie wszystkich aktywności w JB API niezwiązanych z produkcją i z utrzymaniem ruchu, ale wymagających wiedzy technicznej i doświadczenia

Wymagania:

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: inżynieria przemysłowa, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna lub pokrewne

  • Znajomość zagadnień z zakresu syntezy organicznej oraz technologii organicznej, a także zakresu GMP i ATEX

  • Znajomość Autocad

  • Wiedza z obszaru dotyczącego inwestycji, konstrukcji maszyn i urządzeń

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagany certyfikat B2)

  • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny