Praca - Inspektor BHP i ppoż

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391942
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Balcerzak Sp. z o.o.
Inspektor BHP i ppoż
miejsce pracy: Wróblów/lubuskie
Zakres obowiązków:
 DO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Wykonywanie zadań ochrony przeciwpożarowej w firmie

  • Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy

  • Bieżące kontrole Zakładu pod względem zabezpieczenia BHP i ppoż.

  • Nadzór i przegląd sprzętu ppoż.

  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu BHP

  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu ppoż. wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy

  • Opracowywanie procedur i instrukcji wewnętrznych

  • Przeprowadzanie kontroli BHP i ppoż. zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz raportowanie wyników

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ppoż.

  • Analizowanie przyczyn wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wraz z nadzorowaniem działań korygujących i zapobiegawczych

  • Prowadzenie analizy ryzyka zawodowego, identyfikacja aspektów środowiskowych oraz uczestnictwo w procesie wprowadzania do użytku nowych stanowisk pracy, maszyn i budynków

  • Kontakt z zewnętrznymi firmami i instytucjami

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, lub kierunkowe z zakresem BHP i ppoż.

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu BHP i ppoż.

  • Uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż. będą dodatkowym atutem

  • Dokładność i terminowość w realizowaniu zadań

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Świadczenia socjalne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Karty Sportowe

  • Bony i premie okolicznościowe

  • Płatne dojazdy powyżej 13 km

  • Darmowe śniadania, owoce

  • Aplikacja do nauki języków obcych