Praca - Kierownik Zmiany - produkcja

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391944
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Kierownik Zmiany - produkcja
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi

  • Realizacja celów produkcyjnych

  • Raportowanie wyników produkcji

  • Szkolenie i rozwój pracowników działu

  • Nadzorowanie jakości i terminowości

  • Współpraca międzydziałowa

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie/produkcja)

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność decyzyjna

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Znajomość zasad lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania zespołem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i środowisko pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Narzędzia, szkolenia, dodatkowe świadczenia i premie