Praca - Programista PHP / JS

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391947
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Enadis sp. z o.o.
Programista PHP / JS
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania,

  • rozwój istniejących w firmie aplikacji,

  • rozwijanie własnych umiejętności.

Wymagania:

  • znajomość języków PHP, JavaScript i HTML,

  • znajomość frameworka Symfony,

  • znajomość języka SQL i bazy danych MySql lub PostgreSQL,

  • znajomość co najmniej podstaw CSS,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • zainteresowanie programowaniem i technologiami IT,

  • doświadczenie w programowaniu.

Dodatkowym atutem będzie (nie wymagane):

  • znajomość C#, C++, Java, Android/Kotlin, Bootstrap, jQuery, Twig,

  • znajomość systemów typu ERP.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • pracę w pozytywnej atmosferze,

  • możliwość tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów,

  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • pakiet medyczny,

  • kartę multisport.