Praca - Młodszy Konstruktor Maszyn

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
Młodszy Konstruktor Maszyn
miejsce pracy: Łódź, Teofilów/łódzkie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • wprowadzanie zmian w już istniejących projektach

  • projektowanie przy użyciu narzędzi CAD (SolidWorks)

  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM, instrukcje montażu)

  • sporządzanie zestawień cenowych realizowanych projektów

  • nadzór techniczny nad procesem wdrażania projektów

  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek - Mechanika i Budowa Maszyn)

  • znajomość programu SolidWorks

  • znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office

  • sumienność, dokładność, zaangażowanie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i samorealizacji