Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392116
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Tychy/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1299
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Prace związane z produkcją serków topionych  dział topialni
  • Nauka obsługi maszyn

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 zmiany w godzinach 5.00-13.00 i 13.00-21.00)
  • Dokładność oraz sumienność

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Praca na 2 zmiany
  • Miejsce pracy: Tychy, Tereny Przemysłowe
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
WGRYŹ SIĘ W ZESTAW WARUNKÓW...
dla pracowników:

  • Stabilne zatrudnienie w na podstawie umowy o pracę, na początku na 3-miesięczny okres próbny

  • Praca na pełen etat, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz:

    • premia miesięczna uzależniona od realizacji wskaźników

    • dodatki za oddelegowanie

    • dodatki za pracę w nocy

    • dodatki za pracę w niedzielę i święta

  • W zależności od obszaru, praca w systemie 2-zmianowym, 3-zmianowym lub 4-brygadowym, także w weekendy

  • Godziny zmian to: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00

  • Program wdrożenia od 1-go dnia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w firmie działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

Oferta nieaktualna