Praca - Kierownik Projektu - Stacje Elektroenergetyczne

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2392128
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Kierownik Projektu - Stacje Elektroenergetyczne
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy

  • Możliwość pracy przy realizacji inwestycji o ponadlokalnym zaznaczeniu, stanowiącej ważny element rozwoju sieci przesyłowej w centralnej Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Dodatek mieszkaniowy lub mieszkanie służbowe

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie i życie, karta MultiSport)

  • Zajęcia z j. angielskiego

Wymagania:
Zakres odpowiedzialności

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem

  • Organizacja i zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem

  • Utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz dyrekcją techniczną Inwestora

  • Umiejętność tworzenia harmonogramów realizacyjnych

  • Raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz

  • Zarządzanie fakturowaniem i należnościami firmy

  • Prowadzenie prognoz kosztów i fakturowania klientów w rozbiciu na miesiące, umożliwiających raportowanie wyników finansowych oraz postępu prac w prowadzonych projektach

  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem

  • Reprezentowanie Firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe w obszarze elektrotechniki, energetyki

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych na stanowisku Dyrektora Kontraktu/Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy, przy budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej o napięciu 110kV, 220kV lub wyższym

  • Znajomość programu MS Project

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w delegacji